אודות

גלמרקט הוקמה בשנת 2010 על ידי יגאל מודריק מנטור בכיר מעולם השירות והמכירה, במטרה לסייע לעסקים ולעמותות לייצר יותר מכירות ויותר תרומות ובקיצור להגדיל את הכנסותיהם.

בעולם של היום, ללקוחות אין סבלנות ולתורמים מתקשרים כל כך הרבה ארגונים, עד שנראה שהמשימה למכור ולהתרים הופכת להיות מורכבת מאוד, ולכן צוותי המכירות וגיוס התרומות מקבלים מאיתנו טכניקות לניהול שיחה ממוקדת ומדויקת, שיטות לטיפול בהתנגדויות, תסריטי שיחה וכלים רבים שמסייעים למנהל המכירות להוביל את הצוות שלו לתוצאות טובות יותר.

עבור לקוחותינו שבחרו להפעיל את הטלמרקטינג במתכונת חיצונית, הקמנו בשנת 2017 את רשת המוקדים שלנו ואת רשת הטלפניות המרוחקות שאנו מפעילים, במטרה להעניק את שירותי המכירות וגיוס התרומות הטובים ביותר שאפשר להשיג.

במהלך השנים גלמרקט סייעה ומסייעת למאות חברות, עסקים, עמותות וארגונים לשפר את ביצועי המכירות שלהם וכך גלמרקט הפכה לבית למכירות לגיוס תרומות, ואנו מספקים את השירותים הבאים:

– גלמרקט מפעילה מוקדי מכירות ומוקדי גיוס תרומות עבור לקוחותיה.  אצלנו תוכל להשכיר טלפנית או צוות טלפניות לביצוע פרויקט זמני או קבוע.  צוות הטלפניות שלנו מתוחזק בהדרכות, תסריטי שיחה וטכניקות יעילות לטיפול בהתנגדויות לקוח.  קרא עוד

– גלמרקט מספקת שירותי הדרכה ואימון למוקדי מכירות ולמוקדי תרומות.   את כל הידע איך לנהל מוקד תוכל להטמיע במוקד שלך.  את ההדרכה והאימון תקבל ישירות מהמומחים בתחום, שהצליחו לגרום לעסקים ועמותות רבות להגיע למצב של שיפור כלכלי עצום ופריחה כלכלית.  קרא עוד

– ייעוץ עסקי.  למד איך לנהל כלכלית את העסק, איך לנהל עובדים, כיצד להגביר מוטיבציה אצל העובדים, איך כדאי לנהל את מבנה השכר ואת התמריצים השונים כדי להניע את העובדים בכיוון הרצוי.  הליווי שלנו הוא אישי וצמוד ויורד לכל מה שאיי-פעם הפריע לך בעסק שלך.  קרא עוד

– כתיבת תסריטי שיחה לאנשי מכירות.   קרא עוד

מנכ"ל:  יגאל מודריק.

למד לתואר BA פסיכולוגיה ותקשורת, בעל ניסיון עצום בהקמה, ניהול והפעלת מוקדים טלפוניים.  התמחות בהובלת שינויים עמוקים חוצי-ארגון במאות עסקים, חברות וארגונים, התמחות מיוחדת במינה ונדירה בהיקף הידע אודות שיטות מכירה, שיטות ניהול, שיטות גיוס תרומות ודרכים להתמודד עם התנגדויות מכירה.  התמחות בייעוץ עסקי וצבירת ניסיון לאורך 24 השנים האחרונות.

מנהלת מוקדי מכירות:  אסתר ברגר.

מומחית מהשורה הראשונה בהקמה, ניהול והובלת מוקדי מכירות ושירות לתוצאות מעל לכל יעד אפשרי.  מומחיות בגיוס טלפניות מוצלחות, התמחות ארוכת שנים בגיוס תרומות לעמותות, מאמנת ומדריכת צוותי מכירות ושירות, ניהול מוקדים גדולים, כדוגמת מוקד השירות של רמי לוי ועוד. התמחות של עשור בעולם גיוס התרומות.

מנכ"ל החברה – יגאל מודריק

הדרכת מכירות

כל איש מכירות שמע בחייו את הביטויים השנואים "אני צריך לחשוב על זה" ו"אני עושה סקר שוק".
זה ברור, לא כל הלקוחות קונים את המוצר או את השירות שלך באופן אימפולסיבי.
אם אתה איש מכירות מנוסה דיו

קרא עוד

גיוס תרומות

ארגונים המגייסים תרומות באמצעות מוקד טלמרקטינג, מבינים שלפחות 50% מהצלחת המוקד טלמרקטינג טמון באיכות הדאטה-בייס, מאגר הציבור שאליו פונים. 50% האחרים של ההצלחה, נמצאים ביד מנהל טוב, ביד צוות עובדים איכותי ובתהליכי עבודה יעילים.

קרא עוד

טלמרקטינג

אנו בגלמרקט מספקים הצלחה למוקדי טלמרקטינג וטלמיטינג.
השירותים שלנו כוללים הן הדרכת מכירות ואימון צוותי טלמרקטינג חדשים / ותיקים
והן אנו מומחים בהפעלת מוקדי טלמרקטינג בשיטת Outsourcing.

קרא עוד
Call Now Buttonמהות הפנייה

צרו איתנו קשר
שינוי גודל גופנים
ניגודיות